Osiągnięcia szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Rok szkolny 2017/2018

Jakub Wit kl. VII przeszedł do etapu rejonowego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Kuratorium w Rzeszowie.

 

Rok szkolny 2016/2017

Agnieszka Pikus kl. VIzajęłą II miejsce w Miejskim Konkursie Pieśni Patriotycznej odbywającym się w szkole nr 11 w Tarnobrzegu.

Oliwia Walska kl. IV zdobyła wyróżnienie w powyższym konkursie.

Jakub Wit kl. VI zdobył III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym Bystrzak odbywającym się corocznie w SP Furmany.

Agnieszka Pikus kl. VI zdobyła I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Baranowie Sandomierskim w kat. Szkoła Podstawowa.

Emilia Zioło kl. VI zdobyła I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim poezji Ks. Jana Twardowskiego w Sokolnikachw kategorii klas IV-VI.

Adam Tutak kl. VI otrzymał w tym konkursie wyróżnenie.

Jakub Wit, Liwia Szymanek i Agnieszka Pikus kl. VI zdobyli wyróżnienie w Konkursie Big Challenge zorganizowanym w szkole Nr 4 w Tarnobrzegu.

Jakub Wit kl. VI zdobył I miejsce w Gminnym Konkursie Warcabowym organizownym corocznie w naszej szkole.

Wiktor Walczyna kl. VI zdobył II miejsce Gminnym Konkursie Warcabowym.

Jakub Wit kl.VI zdobył IV miejsce w Świątecznym Turnieju Tenisa Stołowego, pod patronatem Wójta Gminy Gorzyce, zorganizowanym przez SP nr 2 w Gorzycach.

Emilia Zioło kl. IV otrzymała wyróżnienie w Konkursie Kaligrafii organizowanym przez Gimnazjum numer I w Tarnobrzegu.

Jakub Wit kl. VI przeszedł do etapu rejonowego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Kuratorium w Rzeszowie.

 

Rok szkolny 2015/2016

  1. Edyta Wyparło z kl. V otrzymała nagrodę w Bożonarodzeniowym Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Tarnobrzeski Dom Kultury. Adam Tutak otrzymał w tym konkursie wyróżnienie.
  2. Jakub Wit kl. V zajął I miejsce w Gminnym Konkursie Warcabowym, zorganizowanym przez SP Furmany.
  3. Emilia Zioło kl. III zdobyła wyróżnienie w  Wojewódzkim  Konkursie j. angielskiego LION organizowanym przez SP nr 4 w Tarnobrzegu.
  4. I Miejsce w Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym Znani i nieznani twórcy powiatu tarnobrzeskiego  - Szymon Dul kl. V w kategorii prezentacja multimedialna
  5. I miejsce w Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym Znani i nieznani twórcy powiatu tarnobrzeskiego - Gabriela Kochowska kl. V w kategorii plastycznej
  6. III miejsce – Gabriela Rutyna kl. V również w kategorii plastycznej
  7. Wyróżnienie Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym Znani i nieznani twórcy powiatu tarnobrzeskiego - Jakub Wit kl. V w kategorii prezentacja multimedialna
  8. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Mleku Pasteryzowanym - Jakub Wit kl. V.
  9. I miejsce w Miejskim Konkursie Pieśni i Piosenki Patriotycznej – Agnieszka Pikus
  10. Wyróżnienie w tym konkursie – Oliwia Walska kl. III
  11. Wyróżnienie w miejskim konkursie fotograficznym Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu – Jakub Wit kl. V
  12. II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym klas III - Weronika Bąk
  13. III miejsce Gminnym Konkursie Ortograficznym klas III - Emilia Zioło
  14. Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Matematycznym klas III – Emilia Zioło
  15. III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym klas VI – Mikołaj Górz

 

 

Rok szkolny 2014/2015

  1. Jakub Wit  kl. IV zdobył I miejsce w gminnym Konkursie warcabowym, zorganizowanym w SP w Furmanach.
  2. Drużyna klas II-III w składzie Weronika Bąk, Kacper Turbiarz, Mateusz Wilk i Paweł Lasota zajęła IV miejsce w XI Drużynowym Turnieju Ruchu Drogowego „ Bezpieczna Droga do Szkoły”
  3. Gabriela Rutyna z kl. IV zajęła III miejsce w gminnym konkursie plastycznym „Jabłuszko dla maluszka”, który odbył się w Gorzycach.
  4. Justyna Czerwińska z kl. IV zajęła III miejsce w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Wzięła tez udział w eliminacjach powiatowych w Baranowie Sandomierskim.
  5. Drużyna w składzie : Anna Stępień, Jakub Wit i Piotr Woźnicki zajęła III miejsce w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w ruchu drogowym w Gorzycach.
  6. Agnieszka Pikus zajęła III miejsce w IX Miejskim Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Tarnobrzegu. Szymon Dul zdobył w tym konkursie wyróżnienie.
  7. Aleksander Jędrzejowski został laureatem Gminnego Konkursu Recytatorskiego ” W kręgu poezji ks. Jana Twardowskiego” w Sokolnikach. Emilia Zioło zdobyła w tym konkursie wyróżnienie.
  8. Katarzyna Wilk z kl. III zdobyła wyróżnienie Gminnym Konkursie Ortograficznym klas III ”Mistrz Ortografii” w Gorzycach.
  9. W konkursie plastycznym ”Jestem Ekobohaterem” Oliwia Walska, Julia Walska, Kacper Turbiarz i Emilia Szpara zdobyli wyróżnienia. Konkurs został zorganizowany przez Miejski Zakład Komunalny w Stalowej Woli.
  10. Edyta Wyparło, Oliwia Jakubczak i Kinga Piotrowska zdobyły wyróżnienia w konkursie plastycznym Kartka Wielkanocna Wojewody Podkarpackiego.

 

 

 

Rok szkolny 2006/ 2007

 

Turniej Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego ,, Bezpieczna droga do szkoły" w Tarnobrzegu -  drużyna w składzie: Weronika Duma, Klaudia Frącz,Michał Ramus, Marcin Kalist zajęła IV miejsce

Konkurs plastyczny ,, Kropelka krwi" organizowany przez PCK w Tarnobrzegu                       Adam Furman- II miejsce                                                                                                   Katarzyna Tworek - wyróżnienie

Miejski Konkurs  Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Tarnobrzegu-                                                III miejsce- Ewelina Podwojska

Gminny Konkurs Matematyczny klas III,, Rachmistrz 2007" w Sokolnikach                               I miejsce- Aleksandra Zioło

Koncert ,,Dzielmy się chlebem"- organizowany przez PCK w Tarnobrzegu                                       nasza szkoła otrzymała Puchar Radości i dyplom za działalność szkolnego koła PCK

I miejsce w Gminnych  Zawodach w mini piłce ręcznej- drużyna chłopców

Piotr Dul - II miejsce w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych

III miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce dziewcząt

III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców

II miejsce w Gminnych Zawodach w mini koszykówce chłopców

V miejsce w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców

 

Rok szkolny 2007/2008

 

Artur Chojnacki,  Justyna Kępa, Klaudia Frącz- zajęli I miejsca w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Gorzycach. Wzięli udział w zawodach powiatowych i zakwalifikowali się do  zawodów wojewódzkich. W zawodach wojewódzkich zajęli: Artur  Chojnacki -28 miejsce, Justyna Kępa- 30 miejsce,     Klaudia Frącz-36 miejsce

II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej

III Drużynowy Turniej Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego ,,Bezpieczna droga do szkoły"- drużyna w składzie : Weronika Duma, Michał Czech,Dominika Pikus, Grzegorz Rękas i Dawid Gomułka zajęła IV miejsce

Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej w Tarnobrzegu                                                                  III miejsce- Ewelina Podwojska

V miejsce w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców w Gorzycach

VI miejsce w Gminnym Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt w Gorzycach

Test Kompetencji Szóstoklasisty- uczniowie klasy VI uzyskali średnią punktów 29,2 co dało im IX miejsce w powiecie i I w gminie

 

Rok szkolny 2008/ 2009

 

IV Drużynowy Turniej Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego  klas I-III w Tarnobrzegu- drużyna w składzie: Aleksandra Smogorzewska, Dominika Pikus, Paweł Stępień i Grzegorz Rękas zajęła IV miejsce

Koncert dla krwiodawców,, Biesiada polska"- nasza szkoła otrzymała statuetkę za działalność na rzecz PCK

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej,, Młodzież zapobiega pożarom"- Damian Ramus zajął II miejsce w eliminacjach gminnych i zakwalifikował się do eliminacji powiatowych

Konkurs literacki,, Życie bajką pisane" organizowany przez Gimnazjum nr 1 w Tarnobrzegu

Paweł Furman - I miejsce                                                                                                       Ewelina Podwojska i Dominika Pikus- wyróżnienia

Gminny Konkurs Ortograficzny,, Ortografia nie musi być trudna"                                           Dominika Pikus - I miejsce

Klaudia Kaniszewska otrzymała nagrodę wojta gminy Gorzyce za najwyższą średnią ocen w szkole-5,7

 

Rok szkolny 2009/ 2010

 

22 X - nasza szkoła otrzymała imię poety Stanisława Jachowicza

Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego- II miejsce drużyna w składzie:  Weronika Duma, Marcin Stępień, Marcin Dul

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej w Gorzycach-

IV miejsce Michał Ramus

Drużynowy Turniej Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu-

IV miejsce drużyna w składzie: Gabriela Marszałek, Aleksandra Gomułka, Mikołaj Kaniszewski, Paweł Stępień

IV Miejski Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Tarnobrzegu-

I miejsce Ewelina Podwojska

Nagrody wójta gminy Gorzyce za najwyższą średnią ocen w szkole otrzymały: Klaudia Kaniszewska-5,82   i Dominika Pikus-5,64

Test Kompetencji Szóstoklasisty- uczniowie uzyskali średnią punktów 28,25 co dało im I miejsce w gminie

 

Rok  szkolny 2010/2011

 

Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Gorzycach-

II miejsce drużyna w składzie:Marcin Dul, Marcin Stępień, Paweł Stępień

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej,, Młodzież zapobiega pożarom " w Gorzycach-

Marcin Stępień-II miejsce eliminacje gminne

VI miejsce eliminacje powiatowe

Michał Ramus- III miejsce eliminacje gminne

V miejsce eliminacje powiatowe

V Miejski Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Tarnobrzegu-

I miejsce Dominika Pikus

Gminny Konkurs Matematyczny klas trzecich w Sokolnikach-

V miejsce Mikołaj Kaniszewski i Adrian Garbacki

VI miejsce Gabriela Marszałek

Dominika Pikus otrzymała nagrodę wójta gminy Gorzyce za najwyższą średnią ocen w szkole-5,6

Dominika Pikus otrzymała stypendium prezydenta Gdańska-Pawła Adamowicza

Test Kompetencji Szóstoklasisty-średnia punktów28- I miejsce w gminie

 

Rok szkolny 2011/ 2012

 

Dominika Pikus, Dorota Pięta, Paweł Stępień, Marcin Stępień,Rafał Podwojski otrzymali nagrody wójta gminy Gorzyce w konkursie ,,Moje wspomnienia z powodzi 2010 roku"

VI  Drużynowy Turniej Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu-

II miejsce  drużyna w składzie: Mikołaj Kaniszewski, Sławomir Wilk, Anna Stępień, Wiktoria Skóra

Mikołaj Kaniszewski, Aleksandra Smogorzewska, Dawid Gomułka, Grzegorz Rękas wzięli udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Gorzycach i zakwalifikowali się do eliminacji powiatowych

Dawid Gomułka- zajął III miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Nowej Dębie i wziął udział w zawodach wojewódzkich w Rzeszowie

Grzegorz Rękas-zajął II miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Nowej Dębie i wziął  udział w zawodach wojewódzkich w Rzeszowie

Wiktoria Korczak z klasy IV zajęła III miejsce w konkursie plastycznym,, Bożonarodzeniowa kartka świąteczna" organizowanym przez Tarnobrzeski Dom Kultury

Dominika Pikus z klasy VI zakwalifikowała się do etapu rejonowego z konkursu języka polskiego, a następnie wzięła udział w eliminacjach wojewódzkich w Rzeszowie i została ich finalistką.

Uczennica klasy V Dorota Pięta zdobyła nagrodę w Wielkanocnym Konkursie Plastycznym w kategorii,, Projekt Kartki Wielkanocnej" organizowanym przez Tarnobrzeski Dom Kultury w Tarnobrzegu

Uczennica klasy VI Dominika Pikus zajęła I Miejsce w VI Miejskim Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej, który odbył się w Tarnobrzegu

Anna Stępień z klasy III zajęła V miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym ,, Mistrz matematyki 2012 "

Test Kompetencji Szóstoklasisty- z wynikiem 26,20 nasza szkoła zajęła I miejsce w gminie i II w powiecie

 

Rok szkolny 2012/2013

Paweł Stępień- uczeń klasy VI zajął I miejsce w Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym na prezentację multimedialną ,,Powiat Tarnobrzeski silny tradycją - ukierunkowany na przyszłość" organizowanym przez Stowarzyszenie Kulturalno- Oświatowe ,,Libri". Mikołaj Kaniszewski z klasy V zdobył w tym konkursie wyróżnienie.

 

 

Aleksandra Gomułka zajęła II miejsce w Gminnym Turnieju Warcabowym, który odbył się w naszej szkole. Ewa Walczyna zajęła  w tym turnieju IV miejsce.

 

Drużyna w składzie: Otylia Łyczko, Sławomir Wilk, Agnieszka Pikus i Justyna Czerwińska zajęła II miejsce w VII Drużynowym Turnieju Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego, który odbył się w Tarnobrzegu.

Paweł Stępień - uczeń klasy VI otrzymał stypendium ufundowane przez Prezydenta Miasta Gdańska oraz Wójta Gminy Gorzyce za wysokie wyniki w nauce.

 

Aleksandra Gomułka z klasy V zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym ,,Nasze piękne polskie słowo" organizowanym przez Wydawnictwo Komlogo.

 

Uczniowie klasy III: Mikołaj Górz, Otylia Łyczko i Klaudia Szewc otrzymali wyróżnienia w konkursie promującym program ,, Owoce w szkole" zorganizowanym przez Spółdzielnie Ogrodniczo- Pszczelarską w Tarnobrzegu.

 

Uczennice klasy IV: Ewa Walczyna, Paulina Gałan, Wiktoria Skóra i Wiktoria Górz otrzymały wyróżnienia w konkursie plastycznym ,, Ilustracje do wierszy Juliana Tuwima" zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Gorzycach.

 

Mikołaj Kaniszewski z klasy V otrzymał stypendium  oraz nagrodę książkową za najwyższą średnią ocen w szkole ufundowane przez Prezydenta Miasta Gdańska firm,  Federal Mogul Bimet S. A. z Gdańska  oraz Wójta Gminy Gorzyce.

 

Poprawiony: piątek, 24 listopada 2017 12:29